Telefon
WhatsApp
Suğurlu Ajansa Hoş Geldiniz

Sık Sorulan Sorular

 • Alan adı nedir?

  Domain nedir? Domain name, yani Türkçe karşışığıyla domain adı (veya alan adı) özünde web sitenizin fiziksel adresinin karşığı anlamına gelir. Mesela bir navigasyon uydusunu düşünün. Size gerekli yol tarifini sağlayabilmesi için öncelikle bir adrese veya posta koduna ihtiyaç duyar. Aynı şekilde internet tarayıcınızın sizi bir siteye ulaştırabilmesi için bir domain adına ihtiyacı vardır.

 • Hosting nedir?

  Hosting; kişi ve organizasyonlara ait web sitelerinin ve sayfalarının kesintisiz bir şekilde internet üzerinde yayınlanmasına olanak tanıyan, güçlü donanım ve yazılımsal web sunucularının birleşimi ile oluşturulmuş bir web sitesi yayınlama hizmetidir. Hazırlanan web sayfaları, kontrol panel üzerinden çeşitli dosya transfer yazılımları ile bu gelişmiş web sunuculara yüklenir, domain tanımlamaları yapılır ve yayına hazır hale getirilir. Bu hizmetin bir diğer adı da barındırma hizmetidir. Özellikle web sitesi tasarımcıları ve webmasterlar arasında web hosting olarak da adlandırılır. Hosting hizmeti sayesinde web siteleriniz dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat erişilebilir hale gelir.

 • Logo tasarımını yapıyor musunuz?

  Evet, bu konuda da profesyonel hizmetimiz bulunmaktadır. Bir şahış firmasının veya tüzel firmanın kurumsal kimliğinin iş hayatında ne kadar önemli olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Dolayısıyla, ne merdiven altı üretimlerdeki gibi ne de basite indirgenmiş ve sadece bu hizmeti vermiş olmak veren yerlerin oluşturduğu şekilde çalışmalarımız bulunmuyor.

  Biz sizin kurumsal kimliğinizin sizi iş hayatında ve hayatınızın her alanında temsil edeceğini düşünerek sadece size özel bir biçimde sizi tanıyarak yapıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayın!

(0535) 637 1089
Bizi Arayın!

Talep Formu